Budowa Pałacu Narodu w Trizopolis

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam
Król Trizondalu
Trizondal
Posty: 882
Rejestracja: czwartek 10 wrz 2015, 08:19
Data V-narodzin: 23 mar 2008
Miejsce V-Zamieszkania: Zamek w Trizopolis
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-010

Odznaczenia

Budowa Pałacu Narodu w Trizopolis

Post autor: Adam » niedziela 13 paź 2019, 18:13

Obrazek

Po wielu latach dyskusji i wniosków od stron zainteresowanych, postanowiliśmy dziś położyć kamień węgielny pod budowę Pałacu Narodu w Trizopolis. Biorąc pod uwagę długość historii naszego państwa, jak i jej różnorodność oraz wielokrotne wzloty i upadki, a mając w pamięci cel, który przyświecał ojcom założycielom, poświęcamy ten pałac jednemu narodowi - Trizondalczykom.

Różnorodność kulturowa w Trizondalu ma swój byt w sercach obywateli, w prawie i świadomości jednak trzeba pamiętać o jedności i wspólnym interesie. Dlatego też winni w nim zostać uczczeni wszyscy zasłużeni, którzy przyczynili się do istnienia Trizondalu.

Miejsce to pojednania i wspólnej myśli niech będzie nową skałą, na której staniemy z odwagą, ku przyszłości.

JKM Adam
Budowa pałacu ma potrwać pięć lat i w tym to czasie zostanie wybudowany budynek składający się z trzech wielkich sal w których znajdziemy poświęconą zasłużonym, galerię sztuki oraz poświęconą historii państwa. Na wykonawcę została wybrana firma “TZD-Invest” z Meridy, Trilandu, której prezes, Nilo Darío Seve Chaves, potwierdził swoją gotowość do podjęcia wyzwania, jak i zainteresowanie Trilandczyków do pracy w tym ważnym dla państwa projekcie.

Inżynier Marcello Binetti

ODPOWIEDZ

Wróć do „WMS Trizopolis”