Nieaktywność trenera i delegata

Miejsce przyjmowania delegacji zagranicznych a także przyjmowanie zaproszeń skierowanych do władz państwowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Data V-narodzin: 01 maja 2014
Miejsce V-Zamieszkania: Shimontsen
V-Pochodzenie: Hasseland

Nieaktywność trenera i delegata

Post autor: Eddard Noqtern » piątek 22 gru 2017, 09:40

Szanowni Państwo,

Przybywam do Was jako Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Jak wiecie Mundial w Garapenii i Slawonii zbliża się wielkimi krokami - zacznie się już 30.12.

Tymczasem nieaktywność trenera Pięciopolski Ozzy'ego Washburna (brak logowania w systmie Xpert11) doprowadziła do automatycznego wyrzucenia go z funkcji menadżera (https://www.xperteleven.com/members.asp ... el=99&dh=2). Prosiłbym o jak najszybsze odnowienie aktywności i zalogowanie się trenera w systemie. W innym wypadku grozić to będzie po pierwsze niezwykle słabymi wynikami na v-mundialu, a później nawet likwidacją drużyny narodowej Pięciopolski i wydaleniem kraju związkowego ze struktur MUP.

Po drugie chciałem poruszyć kwestię nieaktywności w głosowaniach Delegata Głównego Trizondalu (http://mup.mikronacje.info/forum/viewto ... 9753#p9750) - Roberta Dąbskiego-Hansa, który nie wziął udziału w żadnych z 5 ostatnich głosowań. Brak dalszej aktywności w głosowaniach będzie prowadzić do zawieszenia Delegata, a nawet wydalenia federacji ze struktur MUP. Liczę jednak na to, że problem ud się rozwiązać jak najszybciej, a Pan Dąbski-Hans złoży wyjaśnienia dot. swojej nieobecności.

Z poważaniem,
Eddard Noqtern - Premier Królestwa Hasselandu, Prezydent MUP,
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Awatar użytkownika
Robert Dąbski-Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 07 lut 2011
Miejsce V-Zamieszkania: Sclavinian
V-Pochodzenie: Sclavinia
ID: TRI-008

Odznaczenia

Re: Nieaktywność trenera i delegata

Post autor: Robert Dąbski-Hans » poniedziałek 25 gru 2017, 14:52

Stawiam się w związku z prośbami władz. Ostatnimi czasy jestem przytłoczony obowiązkami pozamikronacyjnymi, stąd moja kompletnie bierna postawa. Postaram się to poprawić, szczególnie, że to jedyny obszar, w którym jeszcze podejmuję i mogę podejmować pewne decyzje. Liczę na zrozumienie. ;)
RDH

Niekwestionowany autorytet moralny, uhonorowany Srebrnym Krzyżem Honorowym w II Królestwie Sclavinii. Wieloletni redaktor The Politique. Były Prezydent Trizondalu. Dziś walka na froncie sportowym.

Awatar użytkownika
Ozzy Washburn
Trizondal
Data V-narodzin: 24 kwie 2006
Miejsce V-Zamieszkania: Pięciogród
V-Pochodzenie: VRP
ID: TRI-004

Odznaczenia

Post autor: Ozzy Washburn » poniedziałek 25 gru 2017, 17:31

Zalogowałem się i odnowiłem dostęp do drużyny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciaran van Scharfschuetze
Zmarły
Trizondal
Data V-narodzin: 26 mar 2007
Miejsce V-Zamieszkania: Tainen
V-Pochodzenie: RWŚ
ID: TRI-005
Kontakt:

Post autor: Ciaran van Scharfschuetze » wtorek 26 gru 2017, 21:57

Alleluja ! Ludzie, to dla Ojczyzny !
(-) Ciaran van Scharfschuetze Gubernator Zongyi, Budowniczy Dalmencji, Dobry Gospodarz i Zarządca Nowego Jantaru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Mikronacji”