Dalmencja wita Gości z Bialenii!

Zachodnia Dalmencja to region charakteryzujący się duża ilością terenów rolniczych oraz porozrzucanych po lasach miast z długą historią i ciekawym klimatem. Zachodnia Dalmencja to miejsce dla szlachcica, rolnika, biznesmena oraz sprawnego prezydenta miasteczek i miast!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcel Hans
Trizondal
Posty: 4706
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 16:30
Data V-narodzin: 0-11-2006
Miejsce V-Zamieszkania: Rottera (Dalmencja)
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-003

Dalmencja wita Gości z Bialenii!

Post autor: Marcel Hans » sobota 19 gru 2015, 21:08

Obrazek Oficjalna wizyta Przedstawicieli Republiki Bialeńskiej
Gubernatorstwo Dalmencji
Zgodnie z uzgodnieniami międzypaństwowymi, dzisiaj do Dalmencji przybywa Delegacja Republiki Bialeńskiej, którą bardzo serdecznie witamy na naszych ziemiach!

Gubernatorstwo Dalmencji jest jednym z najstarszych i najbardziej ludnych regionów Trizondalu. Naszą Małą Ojczyznę charakteryzuje niezwykła dynamiczność oraz koloryt, dlatego chcielibyśmy oprowadzić Wasze Ekscelencje po Dalmencji, tak aby później już po wzajemnych poznaniu się można było przejść do rzeczowych i bardziej formalnych dyskusji!

Zacznijmy naszą podróż od strony Gubernatorstwa Dalmencji (KLIK), gdzie znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące naszego regionu. Jako, że odwiedziny Dalmencji rozpoczynają się wizytą na terenie Dalmencji Zachodniej, to warto bliżej przyjrzeć się w niej kilku miastom:
  • Nowy Jantar jest miejscowością stworzoną przez osadników z RWŚ, panuje tutaj niezwykle miła i wyjątkowa na skalę całego regionu atmosfera, zapraszamy! KLIK
  • Sclavinian również jest miejscowością założoną przez emigrantów, ale tym razem przez Sclavińczyków. Jest to także centrum kultury sclavińskiej w naszym kraju! KLIK
  • Cesarskie Miasto Logos (Kaiserstadt Ligenau) było niegdyś stolicą wielkiego cesarstwa, dziś miasto to uraczy podróżnych przede wszystkim architekturą stanowiącą o dawnych czasach świetności Imperium Vronenów. KLIK
Jeśli zechcą Wasze Ekscelencje troszkę oderwać się duchem i ciałem od problemów swojej pracy i rozmów dyplomatycznych cały nasz region jest bardzo bogaty w ofertę kulturalną (ze względu na niewielkie odległości jest to oferta wspólna dla całej Dalmencji), oto niektóre miejsca warte zobaczenia:
Dalmeńczycy witają Szacownych Gości!
Rozgoście się w Dalmencji!


Talmeńcsici vydają Zsacovnich Koścy!
Roskoścye zyyn v Talmencjy!

Frederick Hufflepuff
Posty: 68
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 20:18
Miejsce V-Zamieszkania: Bialenia
V-Pochodzenie: Santania i Burgia

Re: Dalmencja wita Gości z Bialenii!

Post autor: Frederick Hufflepuff » niedziela 20 gru 2015, 20:37

Szanowni Dalmeńczycy!

Pragnę Was bardzo serdecznie powitać. Cieszę się, że wizyta delegacji Republiki Bialeńskiej w Trizondalu, również w Dalmencji, spotkała się z tak dużym Państwa zainteresowaniem i uznaniem zarazem. Jestem pełen podziwu dla rozwoju i kształtu Dalmencji - regionu niesłychanie interesującego, wyjątkowego i przepełnionego atrakcyjnością. Mam nadzieję, że Dalmencja nadal będzie podążała drogą inwestycji i kontynuacji ustalonych planów. Wyzwań, jakie stoją przed Trizondalem jest wiele. Dalmencja może służyć jako dobry przykład nie tylko dla innych regionów państwa, ale także dla samego Trizondalu. Liczę na Państwa obecność w Bialenii i podzielenie się doświadczeniami!

Pozdrawiam,
margrabia Frederick Hufflepuff
_____________________________________________
polityk, redaktor naczelny gazety "wBialenii", Wicelider Wspólnoty Rozwoju, były Wiceprezydent Republiki Bialenskiej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dalmencja Zachodnia”