Sclavinian - miasto emigrantów

Zachodnia Dalmencja to region charakteryzujący się duża ilością terenów rolniczych oraz porozrzucanych po lasach miast z długą historią i ciekawym klimatem. Zachodnia Dalmencja to miejsce dla szlachcica, rolnika, biznesmena oraz sprawnego prezydenta miasteczek i miast!
ODPOWIEDZ
Guedes de Lima
Ambasador Księstwa Sarmacji
Sarmacja
Data V-narodzin: 15 paź 2006
Miejsce V-Zamieszkania: Księstwo Sarmacji
V-Pochodzenie: Królestwo Sclavinii

Re: Sclavinian - miasto emigrantów

Post autor: Guedes de Lima » poniedziałek 05 lut 2018, 21:49

Szanowny Panie Prezydencie, pragnę poinformować, że uzyskałem zgodę Jego Książęcej Mości Roberta Fryderyka na odbycie oficjalnej podróży służbowej do Sclavinian. Mam zamiar takową odbyć w najbliższy weekend. W sobotę przyjadę rządową limuzyną bezpośrednio z Trizopolis i wygłoszę krótkie przemówienie do wszystkich Sclavińczyków zamieszkujących tą piękną osadę!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
były Ambasador Księstwa Sarmacji w Trizondalu

Awatar użytkownika
Robert Dąbski-Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 07 lut 2011
Miejsce V-Zamieszkania: Sclavinian
V-Pochodzenie: Sclavinia
ID: TRI-008

Odznaczenia

Post autor: Robert Dąbski-Hans » wtorek 06 lut 2018, 23:06

Dziękuje bardzo za ten gest wsparcia - cieszę się, że pamięć i świadomość wciąż jest i ma się dobrze. Mieszkańcy Sclavinianu w tym momencie na to liczą. ;)
RDH

Niekwestionowany autorytet moralny, uhonorowany Srebrnym Krzyżem Honorowym w II Królestwie Sclavinii. Wieloletni redaktor The Politique. Były Prezydent Trizondalu. Dziś walka na froncie sportowym.

Guedes de Lima
Sarmacja

Post autor: Guedes de Lima » niedziela 18 lut 2018, 20:23

Szanowni Sclavińczycy

Choć moja planowana wizyta miała mieć miejsce dwa tygodnie temu, przybywam do Was dopiero w dniu dzisiejszym. Splot wydarzeń zwanych realiozą skutecznie utrudnił mi dojazd z Trizopolis. Całe szczęście wygospodarowałem czas. Uzyskałem zgodę na oficjalną wizytę w Sclavinian od Jego Książęcej Mości Roberta Fryderyka. Jest to szczególnie ważne, gdyż dziś jestem wśród Was jako Sclavińczyk, a nie jako Sarmata. Dziś staję pośród Was jak brat obok braci i sióstr. Jestem dumny, że po tylu latach od secesji w Trizondalu nadal istnieje diaspora sclavińska. Musicie wiedzieć, że Sclavinia o Was pamięta. My, żyjący tam daleko, na terenach dawnej Mirii pamiętamy o naszych pobratyńcach zamieszkujących trizondalską ziemię. Z tego miejsca pragnę życzyć Wam wszystkiego najlepszego. Wytrwałości i pomyślności w kolejnych latach istnienia Sclavinian. Tam Sclavinia, gdzie jej synowie.

Łączę wyrazy szacunku,
/-/ Guedes hr. de Lima h. Szachownica
Ojciech Założyciel Sclavinii

Awatar użytkownika
Robert Dąbski-Hans
Trizondal

Odznaczenia

Post autor: Robert Dąbski-Hans » wtorek 20 lut 2018, 21:43

Niezmiernie cieszę się z tego faktu! Wreszcie mogę powiedzieć, że Sclavinian jest podmiotem w przestrzeni mikroświata, a nie tylko podmiotem. Pielęgnowanie pamięci jest bardzo ważne, ale niemniej istotne jest podtrzymywanie dobrych relacji - czego nam sobie życzę w nadchodzącym czasie.
RDH

Niekwestionowany autorytet moralny, uhonorowany Srebrnym Krzyżem Honorowym w II Królestwie Sclavinii. Wieloletni redaktor The Politique. Były Prezydent Trizondalu. Dziś walka na froncie sportowym.

Guedes de Lima
Sarmacja

Post autor: Guedes de Lima » czwartek 01 mar 2018, 20:11

Robert Dąbski-Hans pisze:Niezmiernie cieszę się z tego faktu! Wreszcie mogę powiedzieć, że Sclavinian jest podmiotem w przestrzeni mikroświata, a nie tylko podmiotem. Pielęgnowanie pamięci jest bardzo ważne, ale niemniej istotne jest podtrzymywanie dobrych relacji - czego nam sobie życzę w nadchodzącym czasie.
Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Sclavinian jest podmiotem w przestrzeni mikroświata i niewątpliwie jest miejscem podnoszącym atrakcyjność całego Trizondalu. Mam nadzieję, że z okazji rocznicy powstania Królestwa Sclavińskiego w roku 2007 w dniu 12 marca, prezydent Sclavinian nie omieszka odwiedzić stołecznego Eldoratu. Ze swojej strony mogę obiecać, że w moim wystąpieniu okolicznościowym znajdzie się miejsce dla wszystkich rodaków żyjących poza granicami Konsulatu.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Post autor: Krzysztof Hans » sobota 31 mar 2018, 11:33

Sclavinian zyska niedługo nowe zadanie. To właśnie stąd będą produkowane trzy piwa sclavińsko-trizondalskiego koncernu browarniczego Trizbeer - będą to marki: Lekki Hans, Mocny Hans i Kasztelan Pasteryzowany :)

Awatar użytkownika
Robert Dąbski-Hans
Trizondal

Odznaczenia

Post autor: Robert Dąbski-Hans » czwartek 05 kwie 2018, 23:22

A skąd takie newsy bez poinformowania władz miasta? Trzeba przecież poinformować, żeby móc zdobyć ziemię do produkcji... ;)
RDH

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Post autor: Krzysztof Hans » wtorek 10 kwie 2018, 20:05

No to zatem czynie te honory. Trizondal jak i Sclavinian mogłyby skorzystać na produkcji i imporcie piwa do Księstwa Sarmacji.

Guedes de Lima
Sarmacja

Post autor: Guedes de Lima » niedziela 18 lis 2018, 14:56

Jak tam życie w Sclavinian?

ODPOWIEDZ