Zaproszenie na defiladę i koronację

Miejsce przyjmowania delegacji zagranicznych a także przyjmowanie zaproszeń skierowanych do władz państwowych.
ODPOWIEDZ
Arcadio Norbert Deliart
Posty: 1
Rejestracja: piątek 06 paź 2017, 19:33
Data V-narodzin: 25 gru 2015
Miejsce V-Zamieszkania: Almera/Learvén
V-Pochodzenie: RKL

Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Arcadio Norbert Deliart » środa 24 sty 2018, 18:53

Szanowny Panie Prezydencie,
Drodzy Mieszkańcy i Obywatele Trizondalu!


Ja, Arcadio Norbert Deliart von Witcher, chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Trizondalczyków na defiladę z okazji Święta Gwardii Błękitnej oraz moją koronację, które odbędą się 28 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 na forum Rzeszy Książęcej Learvén (dział Pałac Livensám). Byłbym zaszczycony przyjściem każdej osoby w tym szczególnym dniu dla mnie i zapewne również dla Learvén.
Zdaję sobie sprawę, że niewiele osób wie, czym jest Learvén, tak więc spieszę z pomocą. Jesteśmy młodym tworem mikronacyjnym. Piszę „tworem”, ponieważ do tej pory rozwijaliśmy się bardzo powoli. W najbliższym czasie chcemy jednak przyspieszyć i zintensyfikować ten proces, abyśmy kiedyś mogli być pełnoprawną i znaną na Pollinie mikronacją, nawiązując - co ważne - dobre relacje oraz stosunki dyplomatyczne z innymi mikronacjami, takimi jak na przykład Trizondal.
Link do naszego forum można znaleźć tutaj.


Oficjalne zaproszenie
(–) Arcadio Norbert Deliart von Witcher, obywatel Ks. Sarmacji i Kr. Baridasu, Arcyksiążę-Elekt Rzeszy Książęcej Learvén (posiadający tytuł kawalera w Ks. Sarmacji i honorowy tytuł szlachcica w Kon. Ardemii)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Mikronacji”