Ankieta 48 -- Co dalej z Trizondalem ?

Jakie jest wasze zdanie o dalszych losach Trizondalu

Czas głosowania minął wtorek 11 paź 2016, 23:16

Trizondal powinien działać nadal, a ja jestem w stanie dorzucić się finansowo do utrzymania serwera
1
13%
Trizondal powinien działać nadal, ale niestety nie dorzucę się do utrzymania serwera
4
50%
Nie ma sensu ciągnąć działania Trizondalu. Kończymy zabawę.
3
38%

Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Ciaran van Scharfschuetze
Zmarły
Trizondal
Data V-narodzin: 26 mar 2007
Miejsce V-Zamieszkania: Tainen
V-Pochodzenie: RWŚ
ID: TRI-005
Kontakt:

Re: Ankieta 48 -- Co dalej z Trizondalem ?

Post autor: Ciaran van Scharfschuetze » środa 12 paź 2016, 23:37

Udział w ankiecie nie był ograniczony do osób związanych z Trizondalem, więc uznaję, że osoby opowiadające się za ostatnią opcją, albo są spoza Trizondalu, albo mają wolną wolę żeby sobie stąd pójść. Martwi mnie tylko fakt, że jakiś czas temu RWŚ był krytykowany za używanie prawdziwych pieniędzy do funkcjonowania państwa. A co to ma wspólnego z Trizondalem ? To, że w RWŚ z SMSów był opłacany serwer, czego nikt nie mógł zrozumieć. W Trizondalu nie ma SMSów i musimy się zrzucić na przedłużenie życia Trizondalu, albo przenieść się na darmowy, pełen reklam serwer. Oczywiście wiadomo jak wyglądają przenosiny - traci się 80% dorobku państwa (albo i więcej). Ale do finansowania zgłosiła się jedna osoba. To smutne. Gdyby przynajmniej Trizondal miał być monarchią autorytarną, opłacanie takiego państwa przez jedną osobę byłoby uzasadnione. Ostatnio zrzuciły się cztery osoby, choć obywateli było więcej. Rozumiem, że nie wszyscy zarabiają, ale może choć parę zeta można by zaoszczędzić dla roku trizondalowania.
Cóż... Może jestem naiwny.
(-) Ciaran van Scharfschuetze Gubernator Zongyi, Budowniczy Dalmencji, Dobry Gospodarz i Zarządca Nowego Jantaru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”