Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Zablokowany
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Posty: 1936
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:50
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Krzysztof Hans » środa 24 maja 2017, 18:00

Oto dział preselekcji krajowych do Our Sound dedykowany całemu Trizondalowi.
Obrazek
Regulamin preselekcji
1. Regulamin określa sposób wyłonienia piosenki reprezentującej Trizondal w konkursie piosenki Our Sound, zwanej dalej OS.

2. Preselekcje do OS są dwuetapowe. kolejnymi etapami są:
1) regionalne wybory utworów;
2) ogólnokrajowe wybory utworu reprezentującego Trizondal w konkursie Our Sound spośród utworów-zwycięzców w regionalnych wyborach utworów.

3. Regionalne wybory utworów posiadają następujące etapy:
1) zgłaszanie utworów,
2) głosowanie,
3) przekazanie wyniku do jednostki organizującej wybory ogólnokrajowe.

4. W regionalnych wyborach utworów, do określonych przez organizatora terminów :
1) zgłasza się linki do utworów muzycznych, które swoim charakterem nawiązują do charakteru regionu, przy czym propozycje mogą składać mieszkańcy całego Trizondalu;
2) oddaje się głosy, przydzielając najlepszemu, zdaniem głosującego, utworowi 12 punktów, drugiemu w kolejności - 9 punktów, trzeciemu - 6 i dalszym odpowiednio 3 i 1 punkt, przy czym do głosowanie regionalnego uprawnieni sią mieszkańcy poszczególnych regionów oraz pozostali mieszkańcy Trizondalu;
3) regionalny przedstawiciel organizatora, a w przypadku jego braku - naczelnik regionu, przekazuje organizatorowi wyniki wyborów regionalnych.


5. Organizator krajowych preselekcji we właściwych terminach kolejno:
1) ogłasza wyniki regionalnych wyborów, wraz z podaniem linków do wybranych w regionach utworów;
2) informuje o terminie głosowania na utwory wyłonione w ramach regionalnych wyborów;

6. Preselekcje polegają na oddaniu, przez wszystkich mieszkańców Trizondalu, głosów na wyłonione w ramach regionalnych wyborów utwory w postaci punktacji, przy czym najlepszy, zdaniem głosującego utwór otrzymuje 12 punktów, drugi - 9 punktów, trzeci - 6 punkty, piąty - 3 punkt, szósty - 1 punkt a kolejne - 0 pkt.

7. W przypadku otrzymania jednakowej, największej ilości punktów przez utwór, ponawia się głosowanie spośród utworów, które otrzymały taką samą, najwyższą liczbę punktów. Jeśli w takim głosowaniu znów liczba głosów będzie jednakowa, utwór-reprezentanta regionu lub kraju wybiera odpowiednio - naczelnik regionu lub głowa państwa.

8. Po wyłonieniu utworu-reprezentanta Trizondalu, jednostka organizująca wybory ogólnokrajowe zobowiązana jest niezwłocznie przekazać wyniki preselekcji do organizatora edycji Our Sound.

9. Zobowiązuje się do wykonania niniejszego regulaminu odpowiednią, wyznaczoną przez Głowę Państwa jednostkę, lub osobę, organizującą wybory ogólnokrajowe.
Terminarz:
8 - 14 maja (do godz. 23:59) Zgłaszanie piosenek do etapu regionalnego
14 - 20 maja (do godz. 23:59) Głosowanie w regionach bezpośrednio w tym samym miejscu gdzie zgłaszaliśmy piosenki
20 - 26 maja (do godz. 23:59) Głosowanie w etapie krajowym
Lista piosenek:
1. Zongya: Ailee - I will show you: https://www.youtube.com/watch?v=MCEcWcIww5k
2. Triland: Sabrina - Danca Conmigo: https://youtu.be/3gVpu4-G5Mg
3. Pięciopolska: Isabell Otrębus - Voiceless: https://www.youtube.com/watch?v=ivq4EgsakUw
4. Dalmencja: Kejsi Tola - Carry me in your dreams: http://www.dailymotion.com/video/x9143k ... eams_music
5. Triland: . D'Nash - I love you me vida: https://youtu.be/ze5uXuSSqgg
6. Dalmencja: Kaliopi - Crno & Belo: https://www.youtube.com/watch?v=uUzIr3db25M
7. Pięciopolska: Stashka - Chce Kochać: https://www.youtube.com/watch?v=6Q52vij8acA
8. Zongya: Girls Generation - The Boys: https://youtu.be/6pA_Tou-DPI
9. Dalmencja: Yvonne Catterfeld - Guten Morgen Freiheit: https://www.youtube.com/watch?v=HRKTOhyMVWs
Piosenka numer 4 zremisowała punktowo z piosenką numer 9 więc ją dopuściłem.
Zaczynamy!
Ostatnio zmieniony czwartek 25 maja 2017, 15:15 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Posty: 1936
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:50
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Krzysztof Hans » środa 24 maja 2017, 22:51

Oto moje punkty:
12 Dalmencja: Kejsi Tola - Carry me in your dreams
9 Triland: D'Nash - I love you me vida
6 Triland: Sabrina - Danca Conmigo
3 Pięciopolska: Isabell Otrębus - Voiceless
1 Zongya: Ailee - I will show you:

Awatar użytkownika
Ludwik Wilhelm
Sarmacja
Posty: 2139
Rejestracja: czwartek 26 mar 2015, 21:54
Data V-narodzin: 29 gru 2012
Miejsce V-Zamieszkania: Merida
V-Pochodzenie: Trizondal/Slawonia
ID: TRI-002

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Ludwik Wilhelm » środa 24 maja 2017, 23:47

To dedykowany Zongyi czy krajowy?

/-/
Ludwik Wilhelm

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Posty: 1936
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:50
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Krzysztof Hans » czwartek 25 maja 2017, 15:16

Krajowy. Zapomniałem poprawić tamtej informacji.

Awatar użytkownika
Adam
Król Trizondalu
Trizondal
Posty: 880
Rejestracja: czwartek 10 wrz 2015, 08:19
Data V-narodzin: 23 mar 2008
Miejsce V-Zamieszkania: Zamek w Trizopolis
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-010

Odznaczenia

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Adam » piątek 26 maja 2017, 19:58

Trizondal wybiera?

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Posty: 1936
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:50
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Krzysztof Hans » piątek 26 maja 2017, 22:52

Tak. Mamy etap finalowy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Trizondal
Posty: 1936
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:50
Data V-narodzin: 06 sie 2009
Miejsce V-Zamieszkania: Trzciana/Eldorat
V-Pochodzenie: Sarmacja/Trizondal
ID: TRI-006

Odznaczenia

Re: Our Sound 2017: Trizondal Wybiera - Krajowe Eliminacje

Post autor: Krzysztof Hans » sobota 27 maja 2017, 16:08

UWAGA! W związku z tym że w etapie nikt poza mną nie zagłosował reprezentant Trizondalu zostaje wskazany inna drogą a mianowicie przez największą ilość punktów w głosowaniach regionalnych. Zerknijmy zatem na wyniki w poszczególnych regionach:
Dalmencja:
1. 18 punktów - Kaliopi - Crno i belo
2. 12 punktów - Kejsi Tola - Carry me in your dreams
3. 12 punktów - Yvonne Catterfeld - Gutten Morgen Freiheit
4. 9 punktów - Tinkara Kovač - Round and round
5. 6 punktów - No Name - Zauviijek moja
6. 3 punkty - Jelena Tomasevič - Oro
7. 2 punkty - Knez - Adio
Pięciopolska:
1. 18 punktów - Stashka - Chcę kochać
2. 15 punktów - Isabell Otrębus - Voiceless
3. 13 puntów - Create - Ptaki
4. 6 punktów - Jesika - Nic nie dostaniesz
5. 6 punktów - Kasia Moś - Flashlight
6. 4 punkty - Ewelina Lisowska - Jutra nie będzie
Triland:
1. 18 punktów - Sabrina - Danca Conmigo
2. 18 punktów - D'Nash - I Love You Mi Vida
3. 13 punktów - Nina Zilli - L'Amore E'Femmina
4. 7 punktów - Valentina Monetta - Crisalide
5. 3 punkty - Pastor Soler - Quedate Conmigo
6. 3 punkty - Jacques Houdek - My Friend
Zongya:
1. 21 punktów Ailee - I will Show You
2. 15 punktów Girls Generation - The Boys
3. 12 punktów Urban Zakapa - The Space Between
4. 6 punktów Francesco Gabbani - Occidentali's Karma
Co daje nam następującą łączną klasyfikacje:
1. 21 punktów Ailee - I will Show You (Zongya)
2. 18 punktów - Sabrina - Danca Conmigo (tu był remis razem z piosenkami z kolejnych miejsc ale o wygranej zadecydowała dwunastka ode mnie - pozostałe piosenki miały 2 razy po 9 punktów) (Triland)
3. 18 punktów - D'Nash - I Love You Mi Vida (Triland)
3. 18 punktów - Kaliopi - Crno i belo (Dalmencja)
3. 18 punktów - Stashka - Chcę kochać (Pięciopolska)
4. 15 punktów - Isabell Otrębus - Voiceless (znowu zadecydowała wyższa nota) (Pięciopolska)
5. 15 punktów - Girls Generation - The Boys (Zongya)
6. 13 puntów - Create - Ptaki (Pięciopolska)
6. 13 punktów - Nina Zilli - L'Amore E'Femmina (Triland)
7. 12 punktów - Kejsi Tola - Carry me in your dreams (Dalmencja)
7. 12 punktów - Yvonne Catterfeld - Gutten Morgen Freiheit (Dalmencja)
7. 12 punktów Urban Zakapa - The Space Between (Zongya)
8. 9 punktów - Tinkara Kovač - Round and round (Dalmencja)
9. 7 punktów - Valentina Monetta - Crisalide (Triland)
10. 6 punktów - Francesco Gabbani - Occidentali's Karma
10. 6 punktów - Jesika - Nic nie dostaniesz (Pięciopolska)
10. 6 punktów - No Name - Zauviijek moja (Dalmencja)
10. 6 punktów - Kasia Moś - Flashlight (Pięciopolska)
11. 4 punkty - Ewelina Lisowska - Jutra nie będzie (Pięciopolska)
12. 3 punkty - Jelena Tomasevič - Oro (kolejny remis punktowy) (Dalmencja)
12. 3 punkty - Pastor Soler - Quedate Conmigo (Triland)
12. 3 punkty - Jacques Houdek - My Friend (Triland)
13. 2 punkty - Knez - Adio (Dalmencja)
Pozostałe piosenki zgłoszone do preselekcji 14 miejsce z wynikiem 0 punktów.
Tym samym siłą głosów regionów reprezentantką Trizondalu na X Our Sound w Elderlandzie zostaje Ailee z utworem "I will show you" !

Zablokowany

Wróć do „Our Sound 2017”