Strona 1 z 1

[SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: niedziela 05 maja 2019, 11:16
autor: Norbert Byfyj
Witam serdecznie mieszkańców Królestwa Trizondalu!

Chciałbym w imieniu Republiki Suderlandu zaprosić na Grand Prix Narodów. Impreza jest organizowana z okazji zbliżającego się w moim kraju święta niepodległości. Celem jej jest zorganizowane wyścigu, w którym brałyby udział zespoły z różnych państw.

Jako, że system w którym rozgrywam wyścigam posiada sztywne ograniczenie do 11 zespołów, to początkowo każdy kraj, który został zaproszony dostaje prawo do jednego slotu. W przypadku gdy wciąż pozostaną wolne miejsca, a dany kraj wyrazi bardzo duże zainteresowanie wtedy też będzie miał możliwość wystawienia drugiego zespołu.
Oczywiście warto pamiętać, że idea zespołu narodowego nie ograniczać musi jego nazwy, może być ona oczywiście dowolna, jednakże polecam zachować w niej pewien styl, który byłby zgodny dla wszystkich zainteresowanych.

Jak wygląda zgłoszenie? Jak już wszyscy zainteresowani u was będą zdecydowani to wtedy podajemy zgłoszenie związane z następującymi kwestiami: imię i nazwiska kierowców (dwa na zespół), nazwa zespołu. Ważny element to także malowanie samochodu. Gra którą wykorzystuję jest dosyć trudna jeśli chodzi o tworzenie skinów, tak też posiadam na dysku stworzone wcześniej przez społeczność malowania, w liczbie ponad 80. Nie wstawię ich, gdyż jest tego od cholery, a nawet nie mam wszystkich pobranych. Oczywiście jak macie konkretne propozycje kolorystyczne, to wstawię możliwie jak najbardziej zbliżone wymaganiami malowania.

Odnośnie jeszcze innych kwestii związanych z dobrą dawką roleplayu, miłe byłoby także wykorzystanie wizerunków kierowców, którzy będą się ścigać (chodzi mi oczywiście o postacie czysto narracyjne) posiadali jakiś swój konkretny wygląd, co oczywiście chciałbym potem wykorzystać do tworzenia dodatkowej narracji oraz grafik.

W kwestiach dodatkowych informacje o torze, na którym odbędzie się wyścig: to Suderlandzki park prędkości mieszczący się w Holdburgu (odpowiednik realnego toru Autodromo di Nazionale Monza). Dystans 100%, czyli 53 okrążenia na łącznym dystansie 306,764 km. Samochody wszystkie będą na dokładnie tym samym poziomie (docelowo także o tym samym wyglądzie samochodu). Transmisja z wyścigu, będzie dostępna na serwisie YouTube w formie premiery odcinka. Możliwe, że jeżeli uda się to będzie także transmisja z sesji kwalifikacyjne lub też raport z sesji treningowych.

W kwestii innych pytań, także zapraszam. Na zgłoszenia chciałbym dać wam czas dwóch tygodni, bym mógł wszystko w spokoju nagrać.

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: niedziela 05 maja 2019, 22:34
autor: Sloan van Scharfschuetze
A ja bym się dowiedział czegoś więcej. Jak, na czym, kiedy się ścigać ? Czy jest szansa jakoś potrenować czy coś ? I czy jest szansa wpłynąć na wynik wyścigu (czyli czy to tylko pokaz, czy konkurs rzeczywistych umiejętności kierowców?). Więcej technicznych konkretów byłoby miłe. Chętnie poznam więcej…

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: poniedziałek 06 maja 2019, 13:21
autor: Norbert Byfyj
Do ścigania wykorzystuję grę Grand Prix 4 z 2002 roku. Ścigają się wyłącznie kierowcy komputerowi, nie jest to w żadnym wypadku liga multiplayer. Wplynąć nie, samochody jako równe pojazdy są dokładnie identyczne. Wpływ ogranicza się przede wszystkim do tworzenia otoczki, jak i malowania zespołu, możliwe także tworzenie przy tym samodzielnej narracji.

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: poniedziałek 06 maja 2019, 20:26
autor: Adam
Ciekawe. Rozumiem, że wynik to loteria?

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: wtorek 07 maja 2019, 08:52
autor: Norbert Byfyj
Dokładnie

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: sobota 11 maja 2019, 19:17
autor: Norbert Byfyj
Można wiedzieć, czy przedstawiciele Trizondalu są dalej zainteresowani?

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: niedziela 12 maja 2019, 09:31
autor: Adam
Na początku nowego tygodnia odpowiem.

Re: [SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów

: sobota 18 maja 2019, 08:12
autor: Norbert Byfyj
Jakby coś, wciąż czekam.