Wspólne oświadczenie Księstwa Sarmacji i Austro-Węgier

Informacje dotyczące działań Prezydenta
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciaran van Scharfschuetze
Zmarły
Trizondal
Posty: 2405
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 15:02
Data V-narodzin: 26 mar 2007
Miejsce V-Zamieszkania: Tainen
V-Pochodzenie: RWŚ
ID: TRI-005
Kontakt:

Wspólne oświadczenie Księstwa Sarmacji i Austro-Węgier

Post autor: Ciaran van Scharfschuetze » piątek 17 kwie 2015, 00:08


Rząd Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz Rada Ministrów Księstwa Sarmacji z najwyższym zaniepokojeniem przyglądają się sytuacji na Kontynencie Wschodnim. Działania podjęte przez Królestwo Hasselandu, a zaaprobowane przez niektóre państwa Orientyki-Ostii, należy uznać za przejaw trudnej do pojęcia zachłanności, a także kardynalny brak szacunku dla dorobku i historii dawnych państw Kontynentu: Tyrencji, Eskwilinii, Pięciopolski i innych.

Księstwo Sarmacji oraz Monarchia Austro-Węgierska stoją na stanowisku, że sekretne posługiwanie się wieloma tożsamościami, zwłaszcza przez polityków wysokiego szczebla, jest rzeczą niedopuszczalną i w najwyższym stopniu szkodliwą. Wszystkie państwa, którym los polskich mikronacji nie jest obojętny, niezależnie od położenia geograficznego oraz populacji, powinny przeciwdziałać takiemu procederowi.

Zarówno Monarchia Austro-Węgierska, jak Księstwo Sarmacji, upatrują jednej z przyczyn obecnego przesilenia w niepowodzeniu niedawnego szczytu w Kaharonei. Zdumiewająca postawa władz Królestwa Dreamlandu ingerujących w zamknięte obrady państw Kontynentu Wschodniego, a także publikujących ich treść, otworzyła drogę do obecnego kryzysu.

Rada Ministrów Księstwa Sarmacji oraz Rząd Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości wspólnie deklarują brak uznania dla ostatnich zmian geopolitycznych na Kontynencie Wschodnim i wzywają państwa Ostii do zaniechania działań rujnujących zaufanie międzynarodowe, jak również dobry obyczaj.


Młynek hrabia Kawowy
Minister Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji

Karl Nicolaus Erzherzog von Habsburg-Lothringen
Regent Monarchii Austro-Węgierskiej
(-) Ciaran van Scharfschuetze Gubernator Zongyi, Budowniczy Dalmencji, Dobry Gospodarz i Zarządca Nowego Jantaru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria”