Wydział Nauk Politycznych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcel Hans
Trizondal
Posty: 4706
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 16:30
Data V-narodzin: 0-11-2006
Miejsce V-Zamieszkania: Rottera (Dalmencja)
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-003

Wydział Nauk Politycznych

Post autor: Marcel Hans » sobota 14 lis 2015, 02:31

Obrazek Wydział Nauk Politycznych Znajdujesz się na Wydziale Nauk Politycznych Uniwersytetu Królewskiego w Stołecznym Mieście Trizopolis. Tutaj możesz zapoznać się z istniejącymi doktrynami w świecie polskich państw wirtualnych oraz z teoriami społecznymi, ekonomicznymi i politycznymi dotyczącymi otoczających nas wydarzeń i sytuacji także z życia codziennego. Chociaż większość doktryn powstawała kilka lat temu, to wciąż są na tyle realne i uniwersylne, iż koniecznym jest ich zestawienie z dniem dzisiejszym. W porównaniu z innymi wydziałami nie mamy obszernych na wiele tysięcy stron wykład, jednak pamiętaj, że wcelu zrozumienia niektórych założeń politycznych warto znać historię i podstawy ustrojowe naszego państwa, o czym możesz poczytać w innych wydziałach UK.


Jak uzyskać pomoc?
Wszelką pomoc dotyczącą wszystkich materiałów opublikowanych na Wydziale Nauk Politycznych uzyskasz pisząc w tym temacie, możesz od razu zadać nurtujące Cię pytanie bądź poprosić o kontakt prywatny. Jeśli chodzi o konkretne wątpliwości, rozważania co do materiałów, możesz je dodawać bezpośrednio pod wykładami i materiałami, wtedy Twoje przemyślenia będą także częścią naukowego dorobku naszego państwa!


Jak zdać test na Wydziale Nauk Politycznych?
Jak zapewne wiesz, po tym, gdy zapoznasz się ze wszystkimi obowiązkowymi materiałami (o nich dalej), wówczas aby móc zdobyć tytuł naukowy, musisz zdać test sprawdzający czy w wystarczającym stopniu poznałeś teorię nauk politycznych oraz ich analizy. Nie martw się jednak, jeśli zaznajomisz się z informacjami w tych materiałach, to z pewnością poradzisz sobie z testem, który nie tyle bazuje na zapamiętywaniu przez studenta nazwisk, co na własnej ocenie teorii i ich realizacji w praktyce, istotne jest również krytyczne podejście do analizy źródła. Oczywiście pewne informacje o teoriach i doktrynach będziesz musiał przyswoić, jest to niezbędne do dalszej samodzielnej pracy na Wydziale.


Obowiązkowe materiały do testu
Poniżej znajduje się lista ze wszystkimi obowiązkowymi materiałami, których znajomość jest potrzebna, aby zdać test. Pamiętaj, że jeśli wykład odsyła do dalszych materiałów, także je musisz przeczytać!
Tematy do prac naukowych
By uzyskać tytułu naukowy należy wydać pracę odpowiedniej obszerności, która musi być pozytywnie oceniona przez inne osoby z tytułem naukowym. Zdecydowanie najbardziej porządane są tematy dotyczące doktryn politycznych oraz wcielania ich w życie, niekoniecznie chodzi jedynie o te w Trizondalu.
Jeśli uważasz, że jakiś materiał powinien znaleźć się na liście materiałów obowiązkowych do testu - zgłoś go w tym wątku.
Temat ten będzie aktualizowany, by być na bieżąco odwiedź go najpóźniej na kilka dni przed swoim testem!

Awatar użytkownika
Marcel Hans
Trizondal
Posty: 4706
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 16:30
Data V-narodzin: 0-11-2006
Miejsce V-Zamieszkania: Rottera (Dalmencja)
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-003

Re: Wydział Nauk Politycznych

Post autor: Marcel Hans » niedziela 22 lis 2015, 19:32

Ktoś ze Znawców Tematyki chciałby przygotować Test Wydziałowy obejmujący powyższe tematy?
(-) Marcel Hans,
honorowy obywatel Trizondalu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydział Nauk Politycznych”