Jak wprowadzono lokalną administrację państwową do VRP

Awatar użytkownika
Marcel Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 0-11-2006
Miejsce V-Zamieszkania: Rottera (Dalmencja)
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-003

Re: Jak wprowadzono lokalną administrację państwową do VRP

Post autor: Marcel Hans » środa 04 lis 2015, 21:12

Pięciopolski Ruch Narodowy pisze:Skoro tak twierdzisz...
Zenku, od x czasu próbujesz udowodnić, że Pięciopolska nie należy do Trizondalu i nie przejawiasz w tym postaci badacza, a raczej kombinatora (z całym szacunkiem). Co ja mam twierdzić? Przecież tak długo jak nie ma w dyskusji treści traktatu o przekazaniu, tak długo można nad tym gdybać. Tylko po co właściwie? Traktat był, przekazał nam ziemię. Ziemia nie została zapomniana, a nasze akty prawne zajęły się organizacją tych terenów i wspominają wielokrotnie o przynależności tych terenów do Państwa Trizondalskiego, stan taki uznało Księstwo Sarmacji i wszyscy Pięciopolanie żyjący w Trizondalu na przestrzeni ostatnich 6 lat.
W dodatku, w tej chwili jedynym nośnikiem kultury Pięciopolski oraz jedynym miejscem, gdzie cieszy się ona zainteresowaniem (wiem, umiarkowanym) jest Trizondal.
Sam przyznasz, że dyskutowanie, czy Trizondal ma prawa do Pięciopolski jest raczej nie na miejscu, zwłaszcza, że także w świecie realnym nikt nie bawi się w podobne metody względem Gdańska (dość podobna sytuacja).
(-) Marcel Hans,
honorowy obywatel Trizondalu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydział Prawa i Działalności Państwowych”