Czas wyborów

Awatar użytkownika
Robert Dąbski-Hans
Trizondal
Data V-narodzin: 07 lut 2011
Miejsce V-Zamieszkania: Sclavinian
V-Pochodzenie: Sclavinia
ID: TRI-008

Odznaczenia

Re: Czas wyborów

Post autor: Robert Dąbski-Hans » niedziela 19 lut 2017, 14:07

Jestem głęboko zajęty sprawami sportowymi i na forum nie zaglądałem - pobieżnie przeglądając program jestem zadowolony. Jest to program, pod którym w dużej mierze mógłbym się podpisać, więc z mojej strony można liczyć na poparcie.
RDH

Niekwestionowany autorytet moralny, uhonorowany Srebrnym Krzyżem Honorowym w II Królestwie Sclavinii. Wieloletni redaktor The Politique. Były Prezydent Trizondalu. Dziś walka na froncie sportowym.

Awatar użytkownika
Ciaran van Scharfschuetze
Zmarły
Trizondal
Data V-narodzin: 26 mar 2007
Miejsce V-Zamieszkania: Tainen
V-Pochodzenie: RWŚ
ID: TRI-005
Kontakt:

Re: Czas wyborów

Post autor: Ciaran van Scharfschuetze » niedziela 19 lut 2017, 23:29

Oczywiscie, że dekretami można załatwić wiele rzeczy. Jednak zawsze chciałem, by mieszkańcy określili się jak rozumieją "brak aktywności" czy po jakim czasie usuwać tematy/wątki... Ale nie dało się. Było zawsze: "A po co?", "Przerost przepisów" , "przecież wszyscy wiemy, że jak kogoś nie ma, to go nie ma" itp...
Akurat określenie tych rzeczy jednoznacznie pozwoliłoby bez pytania się założycieli tematów na archiwizowanie tekstów, a po nieobecności - odbierać obywatelstwo, przejmować władzę itp.
(-) Ciaran van Scharfschuetze Gubernator Zongyi, Budowniczy Dalmencji, Dobry Gospodarz i Zarządca Nowego Jantaru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawda - najstarsze czasopismo Trizondalu”