Bankiet dyplomatów [Gorące Plotki Stolicy]

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcel Hans
Trizondal
Posty: 4706
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 16:30
Data V-narodzin: 0-11-2006
Miejsce V-Zamieszkania: Rottera (Dalmencja)
V-Pochodzenie: Trizondal
ID: TRI-003

Bankiet dyplomatów [Gorące Plotki Stolicy]

Post autor: Marcel Hans » wtorek 19 kwie 2016, 12:23

Przedruk z lokalnej gazety Gorące Plotki Stolicy:
Wczoraj w godzinach wieczornych w Gmachu Prezydenckim odbył się bankiet dyplomatów Trizondalu oraz Księstwa Sarmacji. Uroczystość odbyła się z okazji wczorajszego wygłoszenia wspólnego oświadczenia członków rządów odpowiedzialnych za sprawy dyplomacji obu państw. Z tego wspólnego oświadczenia mogliśmy się dowiedzieć o zamiarze zacieśniania współpracy na linii Trizopolis – Grodzisk.

Wieczorem do Gmachu Prezydenckiego przybyli przedstawiciele Księstwa Sarmacji ze swoją świtą oraz nasi dyplomaci. Obsługą zajął się rządowy catering, na sali zaś za muzykę odpowiadały zespoły regionalne zapewniając gościom repertuar z naszych Gubernatorstw. Sarmaci i Trizondalczycy po przełamaniu pierwszych lodów szybko się między sobą wymieszali, a na parkiecie nie zabrakło mieszanych par tanecznych z obu państw. Chociaż oświadczenie stanowi bardziej symbol rozpoczęcia współpracy niż element faktycznej kooperacji, to równo o godzinie 24 na Salę Delegacji Zagranicznych wjechał wielki tort truskawkowo-śmietankowy obsypany migdałami. Kształt wbrew oczekiwaniom nie był specjalnie wyjątkowy, prostokątny bez wzorów.

Jak udało się dowiedzieć naszym dziennikarzom, po godzinie 24 rozpoczęła się suto zakrapiana część imprezy. W ruch poszły kolejne butelki napojów wysokoprocentowych. Gdyby nie fakt, że właśnie od północy bankiet przestał być uroczystością państwową, a stał się spotkaniem prywatnym, to możliwe, że na światło dzienne wyszłyby jakieś ciekawe wątki z życia prywatnego ludzi na świeczniku.
Na koniec chcielibyśmy poinformować naszych czytelników, że już dziś po południu kolejna dyplomatyczna impreza, tym razem spotkają się dyplomaci ZSKHiW i naszego kraju.
(-) Marcel Hans,
honorowy obywatel Trizondalu

Awatar użytkownika
Ciaran van Scharfschuetze
Zmarły
Trizondal
Posty: 2405
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 15:02
Data V-narodzin: 26 mar 2007
Miejsce V-Zamieszkania: Tainen
V-Pochodzenie: RWŚ
ID: TRI-005
Kontakt:

Re: Bankiet dyplomatów [Gorące Plotki Stolicy]

Post autor: Ciaran van Scharfschuetze » wtorek 26 kwie 2016, 01:36

Jestem przekonany, że niebawem wyciekną jakieś zdjęcia albo przynajmniej taśmy :)
(-) Ciaran van Scharfschuetze Gubernator Zongyi, Budowniczy Dalmencji, Dobry Gospodarz i Zarządca Nowego Jantaru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawda - najstarsze czasopismo Trizondalu”